Philips AZB798T/12 przenośny system stereo Analogowe i cyfrowe 12 W DAB, DAB+, FM Czarny Odtwarzacz mp3
Symbol: 297233
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 918.27
Symbol: 297233
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 918.27
| Specyfikacja | |
| Bass reflex | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Regulacja głośności | Cyfrowy |
| Antena zakresu UKF | Tak |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Bezpośrednie odtwarzanie z USB | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Zgodne rodzaje baterii | D |
| Szerokość produktu | 435 mm |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Waga produktu | 3 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 4 kg |
| Szerokość opakowania | 468 mm |
| Wysokość opakowania | 310 mm |
| Głębokość opakowania | 198 mm |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Obsługiwane formaty audio | WMA |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Napęd optyczny | Gracz |
| Tryb odtwarzania | Fast backward |
| Tryb odtwarzania | Szybkie przewijanie |
| Tryb odtwarzania | Poprzedni |
| Tryb odtwarzania | Next |
| Tryb odtwarzania | Program |
| Tryb odtwarzania | Powtórz |
| Tryb odtwarzania | Shuffle |
| Obsługa typów dysków | CD |
| Obsługa typów dysków | CD-R |
| Obsługa typów dysków | CD-RW |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Port USB | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 12 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Automatyczne dostrajanie cyfrowe | Tak |
| Ilość stacji | 20 |
| Zakresy tunera | DAB+ |
| Zakresy tunera | DAB |
| Zakresy tunera | FM |
| Obudowa kasety | Tak |
| Szerokość | 311mm |
| Długość | 197mm |
| Wysokość | 469mm |
Tp Vision Europe Bv
Prins Bernhardplein 200
1097 Amsterdam
Netherlands
privacy@tpvtech.com