Philips 7000 series Suszarka BHD720/10 ThermoShield Advanced
Symbol: BHD720/10
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 564.75
Symbol: BHD720/10
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 564.75
| Specyfikacja | |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Kolor produktu | Liliowy |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 1800 W |
| Ilość prędkości | 2 |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 4 |
| Nakładka dyfuzora | Tak |
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 325mm |
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania.
• Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku.
Tp Vision Europe Bv
Prins Bernhardplein 200
1097 Amsterdam
Netherlands
privacy@tpvtech.com