Philips 5000 series Hairclipper series 5000 HC5650/15 Maszynka do strzyżenia włosów z możliwością mycia
Symbol: HC5650/15
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 362.19
Symbol: HC5650/15
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 362.19
| Specyfikacja | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas pracy | 90 min |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Samoostrzące ostrze | Tak |
| Ilość dostępnych nasadek | 28 |
| Maksymalna długość włosa | 2,8 cm |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Szerokość nożyka | 4,1 cm |
| Minimalna długość włosa | 0,5 mm |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Etui podróżne | Tak |
| Grzebień | Tak |
| Nasadka grzebieniowa | Broda |
| Zmywalny | Tak |
| Wodoodporność | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Akumulatorek | Tak |
| Nie wymaga konserwacji — nie trzeba smarować | Tak |
| Nie wymaga konserwacji — nie trzeba smarować | Nie |
| Zakres ustawień długości | 0,5 mm |
| Precyzja (wielkość odstępów) | 1 mm |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 225mm |
| Wysokość | 70mm |
Tp Vision Europe Bv
Prins Bernhardplein 200
1097 Amsterdam
Netherlands
privacy@tpvtech.com