Philips 5000 series 27E1N5600HE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD LCD Czarny
Symbol: 27E1N5600HE/00
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 1539.62
Symbol: 27E1N5600HE/00
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 1539.62
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 32 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 29,6 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga (z podstawą) | 6,57 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 379 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 52 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,7 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 614 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 524 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 614 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 212 mm |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 3658 - 12192 m |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3658 m |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| AMD FreeSync | Nie |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Synchronizacja komponentowego wideo | Oddzielna synchronizacja |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Szerokość opakowania | 780 mm |
| Głębokość opakowania | 186 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,7 kg |
| Wysokość opakowania | 525 mm |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | USB Type-C |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,7 cm |
| Ekran sRGB | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 102,02% |
| Gęstość pikseli | 108,79 ppi |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega Infinity DCR |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 114,18% |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| DDC/CI | Tak |
| Ekran matowy | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,6 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 1 ms |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Typ HD | Quad HD |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 114 kHz |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Rozmiar plamki | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 75 Hz |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Megapiksele | 5 MP |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | koreańska |
| Języki menu ekranowego | Węgierski |
| Języki menu ekranowego | Ukraińska |
| Języki menu ekranowego | Turecka |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Grecki |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| OSD | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Liczba języków OSD | 21 |
| Diody LED | Stand-by |
| Diody LED | Operacje |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulowana wysokość (max) | 13 cm |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Standard VESA | Tak |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 4 |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Type-C |
| HDMI | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) | 1 |
| HDCP | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Funkcje dotyczące obrazu | SmartImage game |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Tryb niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Tryb łatwego czytania | Tak |
| Certyfikaty | CB; CE Mark; CU-EAC; EAEU RoHS; FCC Class B; ICES-003; TUV/ISO9241-307; TUV-BAUART |
| Rodzaj wykończenia zewnętrznego | Teksturowany |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | G |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Szerokość produktu | 614 mm |
| Głębokość produktu | 52 mm |
| Waga produktu | 4,7 kg |
| Wysokość produktu | 379 mm |
| Certyfikaty | CB, CE Mark, CU-EAC, EAEU RoHS, FCC Class B, ICES-003, TUV/ISO9241-307, TUV-BAUART |
| System operacyjny | Mac OS X Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 |
| Packaging recyclability rate | 100% |
| Nie zawiera | PVC/BFR |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 775mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 520mm |
• Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
• Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
• Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.
Tp Vision Europe Bv
Prins Bernhardplein 200
1097 Amsterdam
Netherlands
privacy@tpvtech.com