Philips 2000 series 24B2N2200/00 monitor komputerowy 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD LCD Czarny
Symbol: 24B2N2200/00
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 879.45
Symbol: 24B2N2200/00
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 879.45
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 8,2 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | B |
| Pobór mocy | 11,42 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 9 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 542 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 425 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 181 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,63 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 320 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 542 mm |
| Waga (z podstawą) | 2,91 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 46 mm |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3658 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 3658 - 12192 m |
| AMD FreeSync | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Synchronizacja komponentowego wideo | Oddzielna synchronizacja |
| Synchronizacja komponentowego wideo | Sync-on-green (SOG) |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,9 kg |
| Szerokość opakowania | 600 mm |
| Głębokość opakowania | 123 mm |
| Wysokość opakowania | 420 mm |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 75 Hz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Ekran sRGB | Tak |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| DDC/CI | Tak |
| Ekran matowy | Tak |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,47 cm |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 140 kHz |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Rozmiar plamki | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Typ matrycy | IPS |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 85 kHz |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | SmartContrast |
| Gęstość pikseli | 93 ppi |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 96% |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 110% |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 50000000:1 |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 120 Hz |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Diody LED | Stand-by |
| Diody LED | Operacje |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 25° |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| OSD | Tak |
| Liczba języków OSD | 21 |
| Języki menu ekranowego | Turecka |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Grecki |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | koreańska |
| Języki menu ekranowego | Węgierski |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Ukraińska |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Wersja wyjścia DisplayPort | 1.2 |
| HDCP | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| HDMI | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Tryb łatwego czytania | Tak |
| Funkcje dotyczące obrazu | SmartImage |
| Tryb niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Certyfikaty | CB, CE Marking, CEL, CCC, CECP, UKCA, EMF, FCC, ICES-003, EPA |
| Wolne od Metali ciężkich | Hg (rtęć) |
| Synchronizacja adaptacyjna | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 70000 h |
| Rodzaj wykończenia zewnętrznego | Teksturowany |
| (cdm) Oprogramowanie / funkcja | SmartControl |
| Packaging recyclability rate | 100% |
| Product post-consumer recycled plastic | 85% |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Nie zawiera | PVC/BFR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 123mm |
| Wysokość | 600mm |
Tp Vision Europe Bv
Prins Bernhardplein 200
1097 Amsterdam
Netherlands
privacy@tpvtech.com