Patchcord UTP Ubiquiti UniFi Etherlighting Patch Cable (UACC-Cable-Patch-EL-0.15M-W-24) Cat. 6 0,15m white 24pak
Symbol: UACC-Cable-Patch-EL-0.15M-W-24
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 488.95
Symbol: UACC-Cable-Patch-EL-0.15M-W-24
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 488.95
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Kształt kabla | Okrągły |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE) | PoE++ (4PPoE) |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Złącze 2 | Męska |
| Standard kabla | Cat6 |
| Złącze 1 | Męska |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Obsługa PoE | Tak |
| Średnica zewnętrzna | 2,5 mm |
| Ilość sztuk | 24 |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością. |
| Szerokość | 84mm |
| Długość | 53mm |
| Wysokość | 171mm |
Produkt może zawierać elementy wymagające ostrożności podczas użytkowania. Należy przestrzegać zaleceń producenta oraz instrukcji użycia. Używać zgodnie z przeznaczeniem.
Ubiquiti Sia
Akmenuiela 14
1048 Ryga
Latvia
carsenbeyer@ui.com