Patch panel Ubiquiti 24-Port Blank Keystone Patch Panel UACC-Rack-Panel-Patch-Blank-24
Symbol: UACC-Rack-Panel-Patch-Blank-24
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 196.50
Symbol: UACC-Rack-Panel-Patch-Blank-24
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 196.50
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
| Materiał obudowy | SPCC |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Model | Panel Keystone |
| Kolor produktu | Szary |
| Wysokość produktu | 43,7 mm |
| Szerokość produktu | 442,4 mm |
| Waga produktu | 650 g |
| Głębokość produktu | 63,5 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 483mm |
| Długość | 98mm |
| Wysokość | 91mm |
Produkt może zawierać elementy wymagające ostrożności podczas użytkowania. Należy przestrzegać zaleceń producenta oraz instrukcji użycia. Używać zgodnie z przeznaczeniem.
Ubiquiti Sia
Akmenuiela 14
1048 Ryga
Latvia
carsenbeyer@ui.com