Parownica do ubrań Philips STH7050/30 7000 series Ręczna 8312664
Symbol: 8312664
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 564.75
Symbol: 8312664
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 564.75
| Specyfikacja | |
| Towary niebezpieczne | Nie |
| Bez oparzeń | Tak |
| Długość przewodu | 2,5 m |
| Bezpieczne dla wszystkich tkanin | Tak |
| Czas ogrzewania | 0,5 min |
| Napełnianie w dowolnej chwili | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Ciągły strumień pary | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,32 l |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Funkcja pary pionowej i poziomej | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Materiał płyty | Metal |
| Rodzaj urządzenia | Ręczny parowiec do ubrań |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Specyficzne technologie | OptimalTEMP |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 1500 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Szerokość produktu | 129 mm |
| Głębokość produktu | 355 mm |
| Wysokość produktu | 141 mm |
| Głębokość opakowania | 184 mm |
| Szerokość opakowania | 418 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,35 kg |
| Wysokość opakowania | 128 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Rękawice ochronne | Tak |
| Akcesoria w zestawie | None |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 130mm |
Tp Vision Europe Bv
Prins Bernhardplein 200
1097 Amsterdam
Netherlands
privacy@tpvtech.com