Pamięć PNY XLR8 DDR4 16 GB 3200MHz CL16
Symbol: MD16GD4320016AXR-SI
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 859.92
Symbol: MD16GD4320016AXR-SI
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 859.92
| Specyfikacja | |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Głębokość produktu | 10 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Szerokość | 43mm |
| Długość | 132mm |
| Wysokość | 11mm |