Pamięć PNY Performance DDR5 8GB 5600MHz CL40
Symbol: MD8GSD55600-SB
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 709.14
Symbol: MD8GSD55600-SB
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 709.14
| Specyfikacja | |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Rodzaj pamięci | DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC |
| Obsługa kanałów pamięci | Jednokanałowy |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Opóźnienie CAS | CL40 |
| Podświetlenie | Nie |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 49mm |
| Wysokość | 5mm |