Pamięć PNY Performance DDR4 16 GB 2666MHz CL19
Symbol: MD16GSD42666-SB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 610.58
Symbol: MD16GSD42666-SB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 610.58
| Specyfikacja | |
| Obsługa kanałów pamięci | Jednokanałowy |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Nie |
| Podświetlenie | Nie |
| Opóźnienie CAS | 19 |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Szerokość | 49mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 10mm |