Pamięć PNY Performance 32GB DDR5 5600MHz CL46
Symbol: MD32GSD55600-SB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 2430.66
Symbol: MD32GSD55600-SB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 2430.66
| Specyfikacja | |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Opóźnienie CAS | 46 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 32 GB |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Wysokość produktu | 31 mm |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 3mm |
| Wysokość | 50mm |