Pamięć PNY 16GB DDR4 3200MHz CL22 bulk
Symbol: MD16GSD43200-SI
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 711.26
Symbol: MD16GSD43200-SI
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 711.26
| Specyfikacja | |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Opóźnienie CAS | 22 |
| Podświetlenie | Nie |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 3mm |
| Wysokość | 33mm |