PNY RTX PRO 5000 Blackwell, 48 GB GDDR7 ECC 384-bit, 300W, PCI Express 5.0 x16, 4 x Display Port 2.1b, ATX bracket, 1x CEM5 16-p
Symbol: VCNRTXPRO5000-SB
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 34980.40
Symbol: VCNRTXPRO5000-SB
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 34980.40
| Specyfikacja | |
| Technologia CUDA | Tak |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Pamięć karty graficznej | 48 GB |
| Magistrala pamięci | 384 bit |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR7 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Złoty |
| Ilość gniazd | 2 |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Wysokość wspornika | Full-Height (FH) |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 16-pin |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 300 W |
| Rodzaj opakowania | Small box |
| Wysokość produktu | 111,8 mm |
| Długość produktu | 266,7 mm |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wersja OpenCL | 3.0 |
| Wersja Shader'a | 6.6 |
| Wersja DisplayPort | 2.1b |
| Ilość DisplayPort | 4 |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 5.0 |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 87mm |