PNY RTX PRO 4000 Blackwell SFF VCNRTXPRO4000LP-SB
Symbol: VCNRTXPRO4000LP-SB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 12411.03
Symbol: VCNRTXPRO4000LP-SB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 12411.03
| Specyfikacja | |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Technologia CUDA | Tak |
| Rdzenie CUDA | 8960 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Procesor graficzny | RTX PRO 4000 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR7 |
| Magistrala pamięci | 192 bit |
| Pamięć karty graficznej | 24 GB |
| Przepustowość pamięci | 432 GB/s |
| Gotowość na SFF | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Ilość gniazd | 2 |
| Pobór mocy (max) | 70 W |
| Długość produktu | 167,6 mm |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Wersja Shader'a | 6.7 |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wersja OpenCL | 3.0 |
| Typ interfejsu | PCI Express x8 5.0 |
| Wersja DisplayPort | 2.1b |
| liczba Mini DisplayPort | 4 |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 185mm |