Osłona Ubiquiti U7 Paintable Cover (UACC-U7-Cover)
Symbol: UACC-U7-Cover
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 247.85
Symbol: UACC-U7-Cover
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 247.85
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Zaślepka punktu dostępu do sieci WLAN |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Kompatybilność z marką | Ubiquiti Networks |
| Materiały | Poliwęglan (PC) |
| Kompatybilność | U7-Pro |
| Wysokość produktu | 48,3 mm |
| Waga produktu | 129 g |
| Szerokość produktu | 217,4 mm |
| Głębokość produktu | 217,4 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 225mm |
| Wysokość | 75mm |
Produkt może zawierać elementy wymagające ostrożności podczas użytkowania. Należy przestrzegać zaleceń producenta oraz instrukcji użycia. Używać zgodnie z przeznaczeniem.
Ubiquiti Sia
Akmenuiela 14
1048 Ryga
Latvia
carsenbeyer@ui.com