Origin Storage M393A8G40BB4-CWE moduł pamięci 64 GB 1 x 64 GB DDR4 3200 MHz Korekcja ECC
Symbol: M393A8G40BB4-CWE
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 5692.84
Symbol: M393A8G40BB4-CWE
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 5692.84
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | NAS/serwer pamięci |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 64 GB |
| Typ pamięci buforowej | Registered (buffered) |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Korekcja ECC | Tak |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Szerokość | 10mm |
| Długość | 177mm |
| Wysokość | 79mm |
• Chronić przed skrajnymi temperaturami.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
• Nie otwieraj obudowy modułu pamięci.
Samsung
Po Box 12987
015 Dublin
Ireland
officepl@samsung.com