Notebook EliteBook 8 G1i U7-255U 512GB 16GB W11P 13 3 C51MPET
Symbol: C51MPET#AKD
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 8607.01
Symbol: C51MPET#AKD
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 8607.01
Innowacyjny komputer AI dostosowany do pracy w zespołach hybrydowych
Wyposaż swoje wysokowydajne zespoły w komputer ze sztuczną inteligencją, który oferuje moc, bezpieczeństwo i narzędzia do współpracy, niezbędne zarówno w środowiskach biurowych, jak i hybrydowych. HP EliteBook 8 G1i 13" AI skutecznie spełnia wymagania zespołów wielozadaniowych na całym świecie.
HP zaleca system Windows 11 Pro
Podsumowuj i przepisuj zawartość, otrzymuj odpowiednie rekomendacje i utrzymuj porządek, dzięki funkcji Microsoft Copilot.
Długi czas pracy akumulatora
Zrób więcej między ładowaniami, dzięki akumulatorowi usprawnianemu przez sztuczną inteligencję.
Intel napędza komputery ze sztuczną inteligencją
Skup się na tym, co ważne, dzięki najnowszemu procesorowi Intel Core Ultra z 11 TOPS NPU.
Ochrona przez HP Wolf Security
HP Wolf Security for Business zapewnia solidną, zawsze włączoną ochronę wymuszaną sprzętowo.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Notebook |
| Model |
HP EliteBook 8 G1i 13 inch Notebook AI PC |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 7 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.2 GHz |
| Seria procesora | Seria druga |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 12 |
| Liczba wątków | 14 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Moc procesora | 15 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 7 255U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Częstotliwość szyny pamięci | 7500 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth WiFi 802.11 ax |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Ready (tylko antena) |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Czytnik kart procesorowych (SmartCard) |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 Tak |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-A Gen 2 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI 2 x Thunderbolt 4 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 62 Wh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 15 mm |
| Szerokość | 302 mm |
| Głębokość | 216 mm |
| Waga | 1.39 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |
Produkt może zawierać elementy wymagające ostrożności podczas użytkowania. Należy przestrzegać zaleceń producenta oraz instrukcji użycia. Używać zgodnie z przeznaczeniem.
HP Inc.
1501 Page Mill Road
94304 Palo Alto
United States
support@hp.com
HP Inc Polska sp. z o.o
Plac marsz. Józefa Piłsudskiego 1
00-078 Warszawa
Poland
support@hp.com