Nawilżacz powietrza Philips 2000 Air Humidifier HU2510/10
Symbol: HU2510/10
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 419.94
Symbol: HU2510/10
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 419.94
| Specyfikacja | |
| Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do | 31 m² |
| Licznik timera (maksymalny) | 10,5 h |
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Wydajność nawilżania | 190 ml/h |
| Czas przydatności filtra (max) | 6 mies. |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2 l |
| Czujnik wilgotności | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Technika parowania | Para |
| Czas operacyjny | 10,5 h |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Towary niebezpieczne | Nie |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Biały |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Moc | 11 W |
| Typ zasilacza | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Głębokość produktu | 184 mm |
| Szerokość produktu | 184 mm |
| Wysokość opakowania | 366 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,46 kg |
| Głębokość opakowania | 231 mm |
| Szerokość opakowania | 225 mm |
| Wysokość produktu | 324 mm |
| Waga produktu | 1,66 kg |
| Szerokość | 235mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 225mm |
Tp Vision Europe Bv
Prins Bernhardplein 200
1097 Amsterdam
Netherlands
privacy@tpvtech.com