Monitor wielkoformatowy 55 cali 55VM5J-H FHD 500cd/m2 IPS 24/7
Symbol: 55VM5J-H
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 18601.05
Symbol: 55VM5J-H
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 18601.05
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
55VM5J-H |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 55'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x RS-232 (COM) 2 x RJ-45 LAN 1 x Audio in 1 x Audio out 1 x USB 2.0 1 x DVI-D 2 x HDMI 2 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star CE CB |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 200 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 683 mm |
| Szerokość | 1212.2 mm |
| Głębokość | 86.9 mm |
| Waga | 18.8 kg |
| Oznaczenia | |
Produkt może zawierać elementy wymagające ostrożności podczas użytkowania. Należy przestrzegać zaleceń producenta oraz instrukcji użycia. Używać zgodnie z przeznaczeniem.
Lg Electronics Deutschland GmbH
Alfred Herrhausen Allee 3 5
65760 Eschborn
Germany
gpsr@lge.com