Monitor interaktywny 86 cali IFPD 3863RK H1F0H08BW101 OPTOMA
Symbol: H1F0H08BW101
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 11541.21
Symbol: H1F0H08BW101
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 11541.21
Interaktywny pĹaski monitor Creative Touch 3 Series 86
Nowa seria Creative Touch 3 od Optoma
Klasa edukacyjna przyszĹoĹci potrzebuje mocnych, elastycznych i przyjaznych dla uĹźytkownika narzÄdzi. WĹaĹnie tam pojawia siÄ Nowa Seria Creative Touch 3 - nastÄpna generacja interaktywnych pĹaskich wyĹwietlaczy (IFPD) Optoma z certyfikatem Google EDLA, zaprojektowanych w celu przeksztaĹcenia Ĺrodowisk edukacyjnych w Ĺatwe w obsĹudzie i bardziej nowoczesne, speĹniajÄc jednoczeĹnie potrzeby nauczycieli mĹodych, jak i tych bardziej doĹwiadczonych.
Seria Creative Touch 3 firmy Optoma to kolejny krok w kierunku zmiany sposobu dostarczania edukacji. UproĹÄ nauczanie, usprawnij naukÄ i stwĂłrz Ĺrodowisko gotowe na przyszĹoĹÄ juĹź dziĹ.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
3863RK |
| PrzekÄtna ekranu | 86'' |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podĹwietlania | Diody LED |
| RozdzielczoĹÄ | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Czas reakcji | 6 ms |
| JasnoĹÄ | 450 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| KÄt widzenia poziomy | 178 ° |
| KÄt widzenia pionowy | 178 ° |
| IloĹÄ kolorĂłw | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type C) 1 x RS-232 (COM) 1 x USB 2.0 4 x USB 3.0 2 x RJ-45 LAN 4 x HDMI 1 x DisplayPort 2 x USB (Type B) 1 x 15-pin D-Sub 2 x 3,5 mm minijack 1 x SPDIF out |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane gĹoĹniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokoĹci | Nie |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| PobĂłr mocy | 193 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| WysokoĹÄ | 1187 mm |
| SzerokoĹÄ | 1981 mm |
| GĹÄbokoĹÄ | 112 mm |
| Waga | 59.5 kg |
| PozostaĹe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Produkt może zawierać elementy wymagające ostrożności podczas użytkowania. Należy przestrzegać zaleceń producenta oraz instrukcji użycia. Używać zgodnie z przeznaczeniem.
Optoma Europe Ltd
1 Bourne End Mills Hemel Hempstead
1200 Hetfordshire
United Kingdom
consumer@optoma.pl
Optoma Benelux BV
Europalaan 770
1363 Almere
Netherlands
safety@optoma.com