Monitor S5 527da 27 FHD MNTR B11W6AT#ABB
Symbol: B11W6AT#ABB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 860.56
Symbol: B11W6AT#ABB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 860.56
7-calowy monitor HP serii 5 FHD 527da (B11W6AT)
Dokładnie to, czego potrzebujesz w ciągu dnia
Przez cały dzień wypełniony projektami, spotkaniami i nie tylko, dzięki temu 27-calowemu monitorowi HP z serii 5 FHD. Jego elegancki wygląd pasuje do każdego miejsca pracy, a piękny ekran, regulowana podstawa i wbudowane podwójne głośniki przenoszą Twoją produktywność na wyższy poziom.
Żywe kolory. Głębsze szczegóły.
Ulepsz swój dzień pracy za pomocą tego monitora FHD 27". Krystalicznie czysty obraz pod każdym kątem, dzięki technologii IPS, 99% sRGB i współczynnikowi kontrastu 1500:1. Częstotliwość odświeżania 100 Hz zapewnia płynne przewijanie i odtwarzanie filmów.
Popraw swój komfort
Zaprojektowana z myślą o użytkowniku podstawa z regulacją wysokości i nachylenia w zakresie 100 mm oraz przewodnik ergonomicznej konfiguracji zapewniają komfort na wyciągnięcie ręki. Ponadto technologia HP Eye Ease ogranicza niebieskie światło, aby zapewnić Twoim oczom komfort bez wpływu na dokładność kolorów.
Konstrukcja, która pasuje do każdej przestrzeni
Ten elegancki monitor w kolorze szarym metalowym został zaprojektowany tak, aby świetnie wyglądać w każdej przestrzeni. Ciesz się wyraźnym dźwiękiem, dzięki dwóm wbudowanym głośnikom o mocy 2 W, dzięki czemu na biurku nie musisz martwić się bałaganem. Bezramkowa konstrukcja z 3 stron pozwala na bezproblemowe rozszerzenie widoku w konguracji obejmującej dwa monitory.
Panel IPS
Bez względu na to, gdzie stoisz, technologia IPS zapewnia dokładność i spójność obrazu przy szerokich kątach widzenia wynoszących 178 stopni w poziomie i w pionie.
| Informacje o produkcie | |
| Data Act | Canon - __CAN% |
| Model |
B11W6AT |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.9 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | 8 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 113 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack 1 x 15-pin D-Sub 2 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | CB TUV CE |
| Pobór mocy | 17 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 356 cm |
| Wysokość z podstawą | 500.3 mm |
| Szerokość | 607.9 mm |
| Głębokość | 34 mm |
| Głębokość z podstawą | 212.2 mm |
| Waga | 2.9 kg |
| Waga z podstawą | 4.2 kg |
| Pozostałe parametry |
Rozdzielczość (maksymalna): FHD (1920 × 1080 przy 100 Hz) |
| Oznaczenia | |
Produkt może zawierać elementy wymagające ostrożności podczas użytkowania. Należy przestrzegać zaleceń producenta oraz instrukcji użycia. Używać zgodnie z przeznaczeniem.
HP Inc.
1501 Page Mill Road
94304 Palo Alto
United States
support@hp.com
HP Inc Polska sp. z o.o
Plac marsz. Józefa Piłsudskiego 1
00-078 Warszawa
Poland
support@hp.com