Mobilna stacja ThinkPad P16 G3 21RQ000CPB W11PRO Ultra 7 265HX 64GB 1TB RTX PRO 3000 12GB 16 0 WQUXGA Black VPRO 3YRS Premier N
Symbol: 21RQ000CPB
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 22624.77
Symbol: 21RQ000CPB
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 22624.77
ThinkPad P16 Gen 3
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Mobilne stacje robocze |
| Model |
ThinkPad P16 G3 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 7 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 GHz |
| Seria procesora | Seria druga |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 20 |
| Liczba wątków | 20 |
| Cache L3 | 30 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 7 265HX |
| Intel vPro | Tak |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 500 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | NVIDIA RTX Pro 3000 |
| Producent chipsetu | Intel |
| Wielkość pamięci VRAM | 12 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth LAN 10/100/1000 WiFi 802.11 be |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.4 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 5 1 x Thunderbolt 4 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Kamera internetowa | 5,0 MPix Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dźwięk |
|
| Pojemność baterii | 99.9 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 4-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 29.8 mm |
| Szerokość | 362 mm |
| Głębokość | 252 mm |
| Waga | 2.54 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |
Produkt może zawierać elementy wymagające ostrożności podczas użytkowania. Należy przestrzegać zaleceń producenta oraz instrukcji użycia. Używać zgodnie z przeznaczeniem.
Lenovo Pc Hk Limited
Lincoln House Taikoo Place 979 King Road
999077 Hong Kong
Hong Kong
ir@lenovo.com
Lenovo s.r.o.
Landererova 12
81109 Bratislava
Slovakia
ir@lenovo.com