Micron SO-DIMM ECC DDR4 32GB 2Rx8 3200MHz PC4-25600 MTA18ASF4G72HZ-3G2R
Symbol: MTA18ASF4G72HZ-3G2R
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 7265.60
Symbol: MTA18ASF4G72HZ-3G2R
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 7265.60
| Specyfikacja | |
| Opóźnienie CAS | 22 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM ECC |
| Napięcie pamięci | 1.2 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Korekcja ECC | Tak |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 32 GB |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Certyfikaty | RoHS, REACH |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 10mm |
Produkt może zawierać elementy wymagające ostrożności podczas użytkowania. Należy przestrzegać zaleceń producenta oraz instrukcji użycia. Używać zgodnie z przeznaczeniem.
Micron Semiconductor
Leopoldstrasse 250B
80807 Munich
Germany
Logistics@Micron.com