Micron RDIMM DDR5 32GB 1Rx4 4800MHz PC5-38400 ECC REGISTERED MTC20F1045S1RC48BA2R
Symbol: MTC20F1045S1RC48BA2R
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 6705.47
Symbol: MTC20F1045S1RC48BA2R
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 6705.47
| Specyfikacja | |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | RDIMM |
| Napięcie pamięci | 1.1 |
| Typ pamięci buforowej | Registered (buffered) |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 5mm |
| Wysokość | 55mm |
Micron Semiconductor
Leopoldstrasse 250B
80807 Munich
Germany
Logistics@Micron.com