Micron RDIMM DDR4 16GB 1Rx8 3200MHz PC4-25600 MTA9ASF2G72PZ-3G2R
Symbol: MTA9ASF2G72PZ-3G2R
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 730.30
Symbol: MTA9ASF2G72PZ-3G2R
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 730.30
| Specyfikacja | |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | RDIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Korekcja ECC | Tak |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Opóźnienie CAS | 22 |
| Typ pamięci buforowej | Registered (buffered) |
| Certyfikaty | RoHS, REACH |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 5mm |
| Wysokość | 55mm |
Produkt może zawierać elementy wymagające ostrożności podczas użytkowania. Należy przestrzegać zaleceń producenta oraz instrukcji użycia. Używać zgodnie z przeznaczeniem.
Micron Semiconductor
Leopoldstrasse 250B
80807 Munich
Germany
Logistics@Micron.com