Micron RDIMM 96GB DDR5 2Rx4 5600MHz PC5-44800 ECC REGISTERED MTC40F204WS1RC56BR
Symbol: MTC40F204WS1RC56BR
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 11538.78
Symbol: MTC40F204WS1RC56BR
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 11538.78
| Specyfikacja | |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Typ pamięci buforowej | Registered (buffered) |
| Pamięć RAM | 96 GB |
| Opóźnienie CAS | 46 |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 5mm |
| Wysokość | 55mm |
Produkt może zawierać elementy wymagające ostrożności podczas użytkowania. Należy przestrzegać zaleceń producenta oraz instrukcji użycia. Używać zgodnie z przeznaczeniem.
Micron Semiconductor
Leopoldstrasse 250B
80807 Munich
Germany
Logistics@Micron.com