Micron RDIMM 64GB DDR5 2Rx4 6400MHz PC5-51200 ECC REGISTERED MTC40F2046S1RC64BR
Symbol: MTC40F2046S1RC64BR
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 11827.12
Symbol: MTC40F2046S1RC64BR
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 11827.12
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | Chiny RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Standard JEDEC | Tak |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 6400 MHz |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Typ pamięci buforowej | Registered (buffered) |
| Korekcja ECC | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 64 GB |
| Podświetlenie | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Opóźnienie CAS | 52 |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Organizacja chipów | 2Rx4 |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 5mm |
Produkt może zawierać elementy wymagające ostrożności podczas użytkowania. Należy przestrzegać zaleceń producenta oraz instrukcji użycia. Używać zgodnie z przeznaczeniem.
Micron Semiconductor
Leopoldstrasse 250B
80807 Munich
Germany
Logistics@Micron.com