Micron RDIMM 32GB DDR5 2Rx8 4800MHz PC5-38400 ECC REGISTERED MTC20F2085S1RC48BR
Symbol: MTC20F2085S1RC48BR
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 6705.47
Symbol: MTC20F2085S1RC48BR
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 6705.47
| Specyfikacja | |
| Ranking pamięci | 2 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Typ pamięci buforowej | Registered (buffered) |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Korekcja ECC | Tak |
| Opóźnienie CAS | 40 |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 32 GB |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | REACH |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 55mm |
| Długość | 5mm |
| Wysokość | 175mm |
Produkt może zawierać elementy wymagające ostrożności podczas użytkowania. Należy przestrzegać zaleceń producenta oraz instrukcji użycia. Używać zgodnie z przeznaczeniem.
Micron Semiconductor
Leopoldstrasse 250B
80807 Munich
Germany
Logistics@Micron.com