Micron ECC UDIMM DDR5 16GB 1Rx8 5600MHz PC5-44800 MTC10C1084S1EC56BR
Symbol: MTC10C1084S1EC56BR
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 5429.17
Symbol: MTC10C1084S1EC56BR
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 5429.17
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Chiny RoHS |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Korekcja ECC | Tak |
| Standard JEDEC | Tak |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Podświetlenie | Nie |
| Opóźnienie CAS | 46 |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Organizacja chipów | 1Rx8 |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 5mm |
| Wysokość | 175mm |
Produkt może zawierać elementy wymagające ostrożności podczas użytkowania. Należy przestrzegać zaleceń producenta oraz instrukcji użycia. Używać zgodnie z przeznaczeniem.
Micron Semiconductor
Leopoldstrasse 250B
80807 Munich
Germany
Logistics@Micron.com