Materac gimnastyczny składany szary 2400x1200x50mm HMS MGS01
Symbol: 17-44-286
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 440.67
Symbol: 17-44-286
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 440.67
| Specyfikacja | |
| Model | Mata do ćwiczeń |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Materiały | Pianka z polietylenu ekspandowanego (EPE), Polichlorek winylu (PVC) |
| Łatwy do złożenia | Tak |
| Łatwe przechowywanie | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Grubość | 5 cm |
| Długość produktu | 2380 mm |
| Szerokość produktu | 1190 mm |
| Waga produktu | 5,65 kg |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 610mm |
| Długość | 1220mm |
| Wysokość | 210mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Regularnie sprawdzać stan techniczny sprzętu, aby zapobiec awariom.
• Używać zgodnie z przeznaczeniem, aby uniknąć potencjalnych urazów.
Abisal Sp zoo
Pyskowicka 17
41-807 Zabrze
Poland
Abisal@Abisal.pl