Maszyna do szycia Brother CS10S
Symbol: CS10S
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 999.21
Symbol: CS10S
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 999.21
| Specyfikacja | |
| Długość szwów | 5 mm |
| Szerokość szwu | 7 mm |
| Wolne ramię | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ ekranu | LCD |
| Funkcje maszyny do szycia | Szycie |
| Automatyczny nawlekacz nitki | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Frez przewodów w zestawie | Tak |
| Prędkość szycia | 750 SPM |
| Typ zasilacza | Prąd elektryczny |
| Szerokość produktu | 413 mm |
| Wysokość produktu | 310 mm |
| Głębokość produktu | 169 mm |
| Waga produktu | 6,35 kg |
| Szerokość | 470mm |
| Długość | 280mm |
| Wysokość | 230mm |
Brother International
Zanderij 25
1185 Amstelveen
Netherlands
support@brother.com