Maszyna do szycia Brother AZ17
Symbol: AZ17VM1
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 610.20
Symbol: AZ17VM1
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 610.20
| Specyfikacja | |
| Pedał sterowania nożnego | Tak |
| Liczba wzorów ściegów | 17 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Szerokość szwu | 5 mm |
| Wbudowane światło | Tak |
| Wolne ramię | Tak |
| Długość szwów | 7 mm |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba dziurek na guziki | 1 |
| Chwytacz | Rotacyjny |
| Typ dziurki guzika | Czterostopniowy |
| Szycie podwójną igłą | Tak |
| Prędkość szycia | 850 SPM |
| Model | Manualna maszyna do szycia |
| Funkcje maszyny do szycia | Szycie |
| Całkowita moc wyjściowa | 40 W |
| Typ zasilacza | Elektromechaniczny |
| Waga produktu | 5 kg |
| Szerokość | 440mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 350mm |
• Ostrożnie używać w pobliżu dzieci.
• Regularnie konserwuj i utrzymuj maszynę w czystości zgodnie z instrukcją obsługi.
• Zachowaj ostrożność przy manipulowaniu igłami i ostrymi elementami.
Brother International
Zanderij 25
1185 Amstelveen
Netherlands
support@brother.com