Lenovo ThinkSystem 7DF31001EA serwer 960 GB Tower Intel® Xeon® 6315P 2,8 GHz 16 GB DDR5-SDRAM 500 W
Symbol: 100687085
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 19207.24
Symbol: 100687085
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 19207.24
| Specyfikacja | |
| Obsługiwane dyski pamięci masowej (wewnętrzne) | 3.5" |
| Liczba procesorów | 1 |
| Producent procesora | Intel |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,2 GHz |
| Typ procesora | Intel® Xeon® |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Model procesora | 6315P |
| Cache procesora | 12 MB |
| Układ płyty głównej | Intel C266 |
| Taktowanie procesora | 2,8 GHz |
| Maksymalna pamięć karty graficznej | 16 MB |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Korekcja ECC | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 4400 MHz |
| Obudowa | Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zasilanie | 500 W |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50/60 Hz |
| Wysokość produktu | 376 mm |
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Waga produktu | 12 kg |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 8 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3050 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Kontroler LAN | Broadcom BCM5720 |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 2 |
| Pojemność pamięci SSD | 480 GB |
| Wewnętrzne kieszenie na napęd | 3 |
| Interfejs pamięci SSD | SATA |
| Całkowita pojemność dysków | 960 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 5 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 600mm |
| Wysokość | 600mm |
Lenovo Pc Hk Limited
Lincoln House Taikoo Place 979 King Road
999077 Hong Kong
Hong Kong
ir@lenovo.com