LANCOM GS-4530X Zarządzany L3 2.5G Ethernet (100/1000/2500) 1U Czarny
Symbol: 61867
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 19985.12
Symbol: 61867
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 19985.12
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Materiał obudowy | Metal |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| System wentylacji | Przepływ powietrza z przodu do tyłu |
| Układ | 1U |
| Diody LED | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy (max) | 70 W |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 442 mm |
| Waga produktu | 5,5 kg |
| Głębokość produktu | 373 mm |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP relay |
| Funkcje DHCP | DHCP snooping |
| Funkcje DHCP | DHCP client |
| Funkcje DHCP | DHCP server |
| Typ uwierzytelniania | RADIUS, TACACS+ |
| Proxy IGMP | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Zarządzany w chmurze | Tak |
| Warstwa przełącznika | L3 |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Emisja ciepła | 240 BTU/h |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 50 °C |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Q |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1D |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1w |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3z |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1p |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ad |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ac |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Qbb |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3bj |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1ad |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1ak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Qav |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ae |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1v |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100,1000,2500 Mbit/s |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Liczba VLANs | 4093 |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Routing oparty na regułach | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Poziom hałasu | 50 dB |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | Seryjny |
| Przewody | Micro-USB |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 4 |
| Port konsoli | RJ-45/micro-USB |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 30 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 12 |
| Ilość portów 2,5G Ethernet (miedź) | 12 |
| QSFP + Ilość gniazd modułowych | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 85176200 |
| Wielkość tabeli adresów | 32000 wejścia |
| Trasa statyczna | Tak |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Store-and-forward | Tak |
| Pamięci bufora pakietów | 4 MB |
| Wydajność | 324 Gbit/s |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 12288 |
| Obsługa PoE | Nie |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Szerokość | 365mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 85mm |