Kyocera Toner TK8515 TK-8515 TK-8515K 1T02ND0NL0 Czarny
Symbol: Kyocera TK-8515K 1T02ND0NL0
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 438.73
Symbol: Kyocera TK-8515K 1T02ND0NL0
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 438.73
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 30000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | KYOCERA TASKalfa 5052ci, 6052ci |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 630mm |
| Wysokość | 80mm |
KYOCERA Document Solutions
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
667643555
info@deu.kyocera.com