Kyocera Toner TK-8555M 1T02XCBNL0 Magenta 24000
Symbol: Kyocera Toner TK-8555M 1T02XCB
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 866.37
Symbol: Kyocera Toner TK-8555M 1T02XCB
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 866.37
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Model | Oryginalny |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 24000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Kompatybilność | TASKalfa 4054ci / 6054ci / 7054ci |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 635mm |
| Wysokość | 75mm |
KYOCERA Document Solutions
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
667643555
info@deu.kyocera.com