Kyocera Toner TK-8325M 1T02NPBNL0 Magenta 12000
Symbol: Kyocera Toner TK-8325M 1T02NPB
Dostępność: Duża dostępność 52 szt.
Cena: 543.65
Symbol: Kyocera Toner TK-8325M 1T02NPB
Dostępność: Duża dostępność 52 szt.
Cena: 543.65
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 12000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność | TASKalfa 2551ci |
| Głębokość produktu | 606 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 640mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 105mm |
KYOCERA Document Solutions
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
667643555
info@deu.kyocera.com