Kyocera Toner TK-8115Y TK-8115 TK8115 1T02P3ANL0 Żółty
Symbol: Kyocera TK-8115Y 1T02P3ANL0
Dostępność: Duża dostępność 100 szt.
Cena: 432.53
Symbol: Kyocera TK-8115Y 1T02P3ANL0
Dostępność: Duża dostępność 100 szt.
Cena: 432.53
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 6000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Ilość sztuk | 1 |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 103mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 603mm |
KYOCERA Document Solutions
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
667643555
info@deu.kyocera.com