Kyocera Toner TK-5270K 1T02TV0NL0 Black
Symbol: Kyocera TK-5270K 1T02TV0NL0
Dostępność: Duża dostępność 100 szt.
Cena: 682.35
Symbol: Kyocera TK-5270K 1T02TV0NL0
Dostępność: Duża dostępność 100 szt.
Cena: 682.35
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 6000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Kyocera P6230cdn, Kyocera M6230cidn, Kyocera M6630cidn |
| Szerokość | 322mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 138mm |
KYOCERA Document Solutions
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
667643555
info@deu.kyocera.com