Kyocera Toner TK-5240K TK-5240 1T02R70NL0 Czarny
Symbol: Kyocera TK-5240K 1T02R70NL0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 411.84
Symbol: Kyocera TK-5240K 1T02R70NL0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 411.84
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność (w czerni, ISO/IEC 19798) | 4000 stron(y) |
| Kod OEM | 1T02R70NL0 |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 4000 stron(y) |
| Kompatybilność | ECOSYS M5526cdw, ECOSYS M5526cdn, ECOSYS P5026cdn, ECOSYS P5026cdw |
| Szerokość produktu | 125 mm |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 358 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 414 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 662 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 36 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 11,2 kg |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 215mm |
| Długość | 97mm |
| Wysokość | 112mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.
KYOCERA Document Solutions
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
667643555
info@deu.kyocera.com