Kyocera Toner TK-5240C TK-5240 1T02R7CNL0 Niebieski
Symbol: Kyocera TK-5240C 1T02R7CNL0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 556.54
Symbol: Kyocera TK-5240C 1T02R7CNL0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 556.54
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 3000 stron(y) |
| Kod OEM | 1T02R7CNL0 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wydajność (w kolorze, ISO/IEC 19798) | 3000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | ECOSYS M5526cdw, ECOSYS M5526cdn |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Głębokość produktu | 315 mm |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 414 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 584 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 36 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 286 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 8,2 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 98mm |
| Długość | 189mm |
| Wysokość | 89mm |
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.
KYOCERA Document Solutions
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
667643555
info@deu.kyocera.com