Kyocera Toner TK-5220K 1T02R90NL1 TONER-KIT Czarny
Symbol: 1T02R90NL1
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 346.28
Symbol: 1T02R90NL1
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 346.28
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1200 stron |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | ECOSYS M5521cdw, ECOSYS M5521cdn |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 214mm |
| Długość | 97mm |
| Wysokość | 112mm |
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
KYOCERA Document Solutions
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
667643555
info@deu.kyocera.com