Kyocera Toner TK-3100 1T02MS0NL0 Black
Symbol: Kyocera TK-3100 1T02MS0NL0
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 673.91
Symbol: Kyocera TK-3100 1T02MS0NL0
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 673.91
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 12500 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Kompatybilność | ECOSYS M3040dn, ECOSYS M3540dn, FS-2100D, FS-2100DN, FS-4100DN, FS-4200DN, FS-4300DN |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Notka dotycząca wydajności strony | ISO/IEC 19798 |
| Kolor | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 335mm |
| Wysokość | 120mm |
KYOCERA Document Solutions
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
667643555
info@deu.kyocera.com