Kyocera Toner (1T0C0AANL1) Yellow TK-5430Y
Symbol: 1T0C0AANL1
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 442.80
Symbol: 1T0C0AANL1
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 442.80
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1250 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Model | Oryginalny |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kompatybilność | ECOSYS MA2100cfx ECOSYS MA2100cwfx ECOSYS PA2100cwx ECOSYS PA2100cx |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 95mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 85mm |
KYOCERA Document Solutions
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
667643555
info@deu.kyocera.com