Kontroler UniFi Ubiquiti UniFi CloudKey (Gen 2) (UCK-G2)
Symbol: UCK-G2
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 807.09
Symbol: UCK-G2
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 807.09
| Specyfikacja | |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Diody LED | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Pobór mocy | 5 W |
| Głębokość produktu | 119,8 mm |
| Wysokość produktu | 27,1 mm |
| Szerokość produktu | 46,8 mm |
| Waga produktu | 172 g |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Szerokość | 76mm |
| Długość | 149mm |
| Wysokość | 41mm |
Produkt może zawierać elementy wymagające ostrożności podczas użytkowania. Należy przestrzegać zaleceń producenta oraz instrukcji użycia. Używać zgodnie z przeznaczeniem.
Ubiquiti Sia
Akmenuiela 14
1048 Ryga
Latvia
carsenbeyer@ui.com