Kontroler UniFi, NVR Ubiquiti UniFi CloudKey+ (UCK-G2-PLUS)
Symbol: UCK-G2-PLUS
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1259.14
Symbol: UCK-G2-PLUS
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1259.14
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Zasilanie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Certyfikaty | CE, FCC, IC |
| Obsługa PoE | Tak |
| Głębokość produktu | 134,2 mm |
| Waga produktu | 582 g |
| Wysokość produktu | 27,1 mm |
| Szerokość produktu | 131,2 mm |
| Przycisk reset | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Wielkość pamięci flash | 32000 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 3 GB |
| Panel sterowania | Nie |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Model procesora | APQ8053 |
| Pojemność HDD | 1 TB |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Należy poddać go specjalnej utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia - grozi porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Produkt należy trzymać z dala od źródeł wody i dużej wilgotności. |
| Szerokość | 165mm |
| Długość | 161mm |
| Wysokość | 43mm |
Produkt może zawierać elementy wymagające ostrożności podczas użytkowania. Należy przestrzegać zaleceń producenta oraz instrukcji użycia. Używać zgodnie z przeznaczeniem.
Ubiquiti Sia
Akmenuiela 14
1048 Ryga
Latvia
carsenbeyer@ui.com