Komputer stacjonarny Lenovo ThinkCentre
Symbol: 4XH0N04098
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 258.95
Symbol: 4XH0N04098
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 258.95
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Uchwyt procesora do montażu na stojaku monitora |
| Waga wraz z opakowaniem | 927 g |
| Waga produktu | 752 g |
| Dołączone śruby | Tak |
| Szerokość | 235mm |
| Długość | 255mm |
| Wysokość | 80mm |
Lenovo Pc Hk Limited
Lincoln House Taikoo Place 979 King Road
999077 Hong Kong
Hong Kong
ir@lenovo.com