Komputer PC DDR5 96 GB 5600 CL40 G.Skill (2x48GB) 96-GX2-FX5 FLARE AMD
Symbol: F5-5600J4040D48GX2-FX5
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 18315.55
Symbol: F5-5600J4040D48GX2-FX5
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 18315.55
| Specyfikacja | |
| Korekcja ECC | Nie |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Pamięć RAM | 96 GB |
| Napięcie pamięci | 1.25 V |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Profil SPD | Tak |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 48 GB |
| Opóźnienie CAS | 40 |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Szerokość | 3mm |
| Długość | 156mm |
| Wysokość | 136mm |
G.Skill Europe B.V
8F No 69 Dongxing Rd
11070 Taipei City
Taiwan
techsupport@gskill.com