Komputer All in One ProStudio 2 C5 120U G2i 512GB 16GB W11P 23 8 D35E6ET
Symbol: D35E6ET#AKD
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 9739.59
Symbol: D35E6ET#AKD
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 9739.59
Wydajny komputer AiO do pracy hybrydowej
HP ProStudio 2 AiO G2i to elegancki i potężny komputer stacjonarny typu wszystko w jednym, zaprojektowany z myślą o hybrydowych środowiskach pracy. Jest wyposażony w potężny procesor Intel Core i narzędzia do współpracy w nowoczesnej, oszczędzającej miejsce konstrukcji. Zaprojektowany z myślą o niezawodności komputer stacjonarny pozwala użytkownikom skupić się na tym, co ważne.
Szybkie i niezawodne działanie na potrzeby wymagających hybrydowych procesów pracy
Staw czoła codziennym zadaniom, dzięki procesorowi Intel Core Ultra i nawet 32 GB pamięci DDR5, które zapewniają szybkie i niezawodne działanie.
Elastyczność, która dotrzymuje kroku rozwojowi firmy
Stwórz platformę swojej wizji na maksymalnie czterech monitorach, dwóch portach USB-C i wielu opcjach pamięci masowych, które umożliwiają rozbudowę.
Wyraźny, pochłaniający obraz od wprowadzania danych po projektowanie
To nie jest zwykły ekran - to platforma dla przyszłych celów, dzięki panelowi FHD IPS o jasności 350 nitów, 100 Hz oraz proporcji ekranu do obudowy na poziomie 92,8%.
Pomóż chronić naszą wspólną przyszłość
Zbudowany w 45% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu pokonsumenckiego, posiada certyfikaty EPEAT Climate+ Gold i ENERGY STAR.
| Informacje o produkcie | |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |
| Model |
HP ProStudio 2 All-in-One G2i 24 Desktop PC |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Rodzina procesora | Intel Core 5 |
| Seria procesora | Seria pierwsza |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie procesora | 1.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Moc procesora | 15 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Procesor Intel Core 5 120U |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Karta dźwiękowa |
|
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1 3 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kamera internetowa | 5,0 MPix |
| Kolor | Biały |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 476 mm |
| Szerokość | 540 mm |
| Głębokość | 185 mm |
| Waga | 5.3 kg |
| Oznaczenia | |
Produkt może zawierać elementy wymagające ostrożności podczas użytkowania. Należy przestrzegać zaleceń producenta oraz instrukcji użycia. Używać zgodnie z przeznaczeniem.
HP Inc.
1501 Page Mill Road
94304 Palo Alto
United States
support@hp.com
HP Inc Polska sp. z o.o
Plac marsz. Józefa Piłsudskiego 1
00-078 Warszawa
Poland
support@hp.com